Pristatymas

UAB ,,Stonvynos“ prekių pristatymo taisyklės:

Įstatymai

Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus pristatymas galimas Lietuvos respublikos teritorijoje nuo 10:00 iki 20:00 val. pirmadieniais-šeštadieniais, o sekmadieniais 10-15 val. ( išskyrus rugsėjo 1 d. alkoholiniai gėrimai neparduodami ir nepristatomi). Gaminami vynai parduodami tik asmenims virš 20 metų. Laikantis įstatymų, kiekvienas pirkėjas užsakymo metu privalo įvesti savo gimimo datą (dieną, mėnesį, metus). Jeigu pirkėjas įves neteisingus duomenis apie savo amžių ar kitą informaciją, tuomet pardavėjas atšaukia užsakymą ir grąžina pirkėjui pinigus. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį.

Duomenų pateikimas

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Įsipareigojimai

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti UAB ,,Stonvyna“ patirtą žalą dėl neteisingai pateiktų pristatymo duomenų, pvz: jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas, ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo. Tuo pat metu pirkėjas turi įsipareigoti nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku (nuo 10:00 iki 20:00 val. pirmadieniais-šeštadieniais, o sekmadieniais 10-15 val.).

Dėmesio!

PRIVALOMA

 Alkoholinius gėrimus gali įsigyti tik asmenys, kuriems ne mažiau kaip 20 metų.

Stonvyna

Skonis ir Menas

Atsiskaitymo būdai:

Tarptautinė elektroninė mokėjimo sistema.

Tarptautinė elektroninė mokėjimo sistema.

Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šialių bankas mokėjimo inicijavimo paslauga 

Grynųjų pinigų susirinkimas ir pervedimas Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose.

Galimybė pirkėjams atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės ir patiems suvedus pavedimo duomenis

Pristatymas su